Neden SoilGaz

Yapısal olarak bütün otogaz ürünleri benzer bileşenlere sahiptirler; fakat temizlik ve kaliteleri farklılık gösterebilir. SoilGaz’ın ürünü; tedarik kalitesi, ayrı kürelerde stoklanması, tesislerin, tankerlerin ve LPG tanklarının sürekli kontrolden geçirilmesi sayesinde temizlik ve kalite anlamında size en yüksek kalitede sunulmaktadır.

İstasyonlarımız her sene hem Sanayi Bakanlığı yetkilileri hem de yılda birçok kez SoilGaz Teknik Ekipleri tarafından ziyaret edilmekte ve eksiksiz ve kaliteli ürün tedariki için denetlenmektedir.

İstasyonlar arasında ürün kalitemizin farklılık göstermesi söz konusu değildir. İstasyonlarımızda aynı kalitede ürün verildiğini garantilemek üzere SoilGaz Ürün Kalite Ekiplerimiz tarafından tanklardan alınan numuneler devamlı olarak kontrol edilmektedir.

Farkımız kaliteli ve hesaplı ürün sunmamız. Artımız Türkiye’nin gülümseyen yüzü sloganıyla tüketiciye verdigimiz güvendir

Belge ve Sertifikalarımız

Kalite Politikamız

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle ilerlediği kalite yolculuğunda Soilgaz, örnek uygulamalarıyla sektörüne öncülük etmektedir.

Kurulduğu günden beri benimsediği “Toplam Kalite Yönetimi” yaklaşımı ile ekip çalışmaları sistematiğini oluşturan Soilgaz, bu konuda önemli bir adım atmıştır. Uygulamanın öncelikli hedefi, rekabet üstünlüğü sağlamaktır. Bunun için "müşteri odaklılık" anlayışını daha da geliştiren ve kalite sürecinde çalışanların da aktif rol almasını sağlayan SoilGaz, uyguladığı yeni çözümlerle başarı kazanmaya devam etmektedir.

  • Müşteri Memnuniyeti

    Tam donanımlı otogaz istasyonlarından, ürün ve hizmet kalitesine kadar ihtiyaç duyulan her alanda müşteri odaklı yaklaşımı ile SoilGaz, Türkiye'nin büyüyen markaları arasında, sektörün yeni yıldızı olma yolundadır.
  • Yaygın Dağıtım Ağı

    Türkiye’nin geneline yayılmış bayilerimizle ihtiyacınız olan her anda yanınızdadır. Ayrıca, iPhone ve Android telefonlardan uygulamamızı indirerek size en yakın istasyonumuzu bulabilir ve yol tarifi alarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Ürün Kalitesi

    Soilgaz, sunduğu ürünleri yasal mevzuat ve standartların daha da ötesinde bir kalitede sunmak için çeşitli kalite kontrol sistemleri uygulamaktadır. Bu sistemlerin en temel özelliği, “ürün izlenebilirliği”dir. Ürünler, kaynağından son tüketiciye ulaşana kadar pek çok kalite testinden geçmektedir. Sunulan ürünün kalitesi, dolum tesislerinde TS EN 589 ve TS 2178 standartlarına göre analizler yapılarak değerlendirilmekte; ayrıca soilgaz istasyonlarından alınan numunelerle birlikte bir kez daha kontrol edilip müşteriye sunulmadan önce güvence altına alınmaktadır.