Hakkımızda

Tüketicisine kusursuz yüksek kalitede güler yüzlü hizmeti sunma gayreti ile, yaptığı yatırımlara paralel olarak, her geçen gün bayii ağı güçlenerek artmaktadır.

2016 yılında kurulan SoilGaz, LPG’nin temini, stoklanması, dolumu, dağıtımı ve satışını kapsayan süreçleri gerçekleştiren entegre bir LPG şirketidir.
 
SoilGaz  markasıyla faaliyet gösteren şirketimiz, lisans almış olduğu günden bugüne kadar Türkiye genelinde bayi ağını genişletmek ve sektörde yer edinmek çabası ve gayretindedir. Büyümenin beraberinde getirdiği reklam ve yatırım maliyetlerini  kaliteden ödün vermeden en üst seviyede tutan firmamız dağıtıcı lisansı alan firmalar arasında bayi sayısını en iyi şekilde arttıran dağıtıcı olmuştur. 81 ilde kısa sürede 100'ü aşkın SoilGaz istasyonuyla hizmet vermektedir.

Her geçen gün tüketiciler tarafından daha çok tercih edilen SoilGaz genç, dinamik ve güçlü yönetim kadrosu,güçlü altyapısı, ilerici vizyonu ve ülkesine olan inancıyla  Türkiye'nin büyüyen markaları arasında, sektörün yeni yıldızı olma yolundadır.

SoilGaz A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

Değerli Soilgaz ailesi üyeleri ve iş ortaklarımız,

Her geçen gün sektörde faaliyet gösteren aile üyelerimiz ve sektörü yakından takip eden nihai müşterilerin şirketimize olan ilgilerinin arttığını memnuniyetle gözlemliyoruz. Bu basarılı ilerleyiste SOİLGAZ’ın  sahada ve merkezdeki dinamik ekibi ile tüketiciyle dogrudan temas noktamız olan bayilerimizin katkısı yadsınamaz. İlerleyen zaman içinde de bize katılacak olan yeni aile üyelerimiz ile birlikte daha da güçlenecek ve standartlarımızı arttıracağız. Prensiplerimizden ödün vermeden müsteri memnuniyetini ‘birinci hedef ’ olarak belirlerken, ürün ve hizmet kalitemizi de daima en üst seviyede tutarak tüketicinin tercihi olmaya devam ediyoruz, edecegiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda çıktığımız yolda bizimle yürüyen ve bize katılacak olan herkese desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

En derin saygı ve sevgilerimle…

Misyon

Acar Group Topluluğu değerlerine uygun çalışma prensibi ile yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG olmak üzere faaliyet gösterdiği her alanda en iyi ürün ve hizmeti sunmak.

Vizyon

  • Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olmak,
  • Ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek,
  • Ekonomide istihdam yaratmak,
  • Ekonomiye katma değer sağlamak,
  • Ülkeye yetenekli iş gücü kaynağı yaratmak üzere çağdaş eğitime önem vermektir.

Tarihçemiz

2019

LPG sektöründe faaliyet gösteren SoilGaz, 25 ilde 86 istasyon ve  127 pompa ile son tüketiciye hizmet vermektedir.Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan SoilGaz, günde 25 bin araca yakıt temin etmektedir.

 

2018

24.05.2018 - 100 % Türk sermayesi ile SOİL GAZ DAĞITIM PETROL DEPOLAMA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ kuruldu ve 13.06.2018 tarihinde  ilk bayimiz Müzeyyen SOLMAZ ile başlayan bayi ağımız oluşturulan yeni kurumsal iletişim stratejisi ile beraber, kalite standartlarını yükselterek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.